Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jonathan A. Rosenbaum | ||
Andrew Power
(asystent)
|
||
Aneta Michalczyk
(polski dubbing)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Cory Edwards
(również) (historia)
|
4,0
|
|
Jim Martin | ||
Stephen Mazur
(również) (historia)
|
||
Walter Lantz
(postacie)
|
||
Joanna Drozd
(tłumaczenie) (polskie dialogi)
|
||
Producenci | Ocena | |
Jon Kuyper
producent
|
||
Jonathan A. Rosenbaum
producent wykonawczy
|
||
Janine van Assen
kierownik produkcji
|
||
Mim Davis
kierownik produkcji
|
||
George Engel
kierownik produkcji
|
||
Gary Oldroyd
nadzorca postprodukcji
|
||
Lauren Van Rensburg
nadzorca postprodukcji
|
||
Agata Paszkowska
kierownik produkcji (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Aktorzy | Ocena | |
Mary-Louise Parker
Angie
|
7,2
|
|
Josh Lawson
Zane
|
||
Chloe De Los Santos
Maggie
|
||
Kershawn Theodore
Mikey
|
||
Savannah La Rain
J.J.
|
||
Evan Stanhope
Gus
|
||
George Holahan-Cantwell
Orson
|
||
Esther Son
Rose
|
||
Kushinka Jayewardene
Gina
|
||
CC Dewar
Devin
|
||
Patrick Williams
Strażnik leśny
|
||
William Atticus Parker
Dostawca
|
||
Anthony Craig
Darren
|
||
Ras-Samuel
Kyler
|
||
Ian Rooney
Obadiah
|
||
Shar Dee
Radna
|
||
Eric Bauza
Dzięciołek Woody (głos)
|
||
Kevin Michael Richardson
Myszołów Buzz (głos)
|
||
Tom Kenny
Wally Walrus (głos)
|
||
Jonathan A. Rosenbaum
Kierowca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tomasz Bednarek
Dzięciołek Woody (polski dubbing)
|
7,1
|
|
Waldemar Barwiński
Zane (polski dubbing)
|
||
Jan Barwiński
Mikey (polski dubbing)
|
||
Oskar Bieliński
Gus (polski dubbing)
|
||
Sara Lewandowska
Gina (polski dubbing)
|
||
Mirosław Zbrojewicz
Myszołów Buzz (polski dubbing)
|
7,3
|
|
Daria Domitrz
Maggie (polski dubbing)
|
||
Antoni Jędrak
Orson (polski dubbing)
|
||
Marta Markowicz
Devin (polski dubbing)
|
||
Paulina Sobiś
J.J. (polski dubbing)
|
||
Jan Staszczyk
Kyler (polski dubbing)
|
||
Jan Kulczycki
Wally (polski dubbing)
|
7,0
|
|
Anna Terpiłowska
Angie (polski dubbing)
|
||
Wojciech Żołądkowicz
Albert (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Pola Rajkiewicz
Rose (polski dubbing)
|
||
Robert Kowalski
Walters, strażnik (polski dubbing)
|
8,0
|
|
Paweł Ławrynowicz
Darren (polski dubbing)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Ross Emery |
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Michael Lira | ||
Kostiumy | Ocena | |
Liz Keogh Palmer | ||
Montaż | Ocena | |
Jonathan Tappin |
5,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Anna Karpinski
główny charakteryzator
|
||
Nele Pandis
charakteryzator
|
||
Dion Marc
charakteryzator
|
||
Josie Hanuska
charakteryzator (asystent)
|
||
Nele Pandis
fryzjer
|
||
Josie Hanuska
fryzjer (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Penny Southgate
scenograf
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Aneta Michalczyk
dźwięk (polski dubbing)
|
||
Aneta Michalczyk
montaż dźwięku (polski dubbing)
|
||
Stefan Gawłowski
dźwięk (polski dubbing)
|
||
Stefan Gawłowski
montaż dźwięku (polski dubbing)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Leigh Pickford
dobór obsady
|
||
Ben Pollack
dobór obsady
|
||
Seth Yanklewitz
dobór obsady
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…